İyi Parti İyi Yolda

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İyi Parti İyi Yolda
İYİ Parti 2. Olağan Genel Kurultayı’nda yaşandığı iddia edilen liste krizinin içinde ismi geçen Aksaray Milletvekili Ayhan Erel ile İYİ Parti İl Teşkilatı arasında kurultay sonrası bir gerginlik olduğu iddialarına birlikte yaptıkları çalışmalarla son verdi.

İYİ Parti İl Başkanı Özhan Türemiş ve İl Teşkilatı’nın Milletvekili Ayhan Erel ile birlikte geçen hafta içerisinde Kurultayda yeniden Genel Başkan seçilen Meral Akşener ve Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etmesi kamuoyundaki çıkan bu söylemleri gölgede bıraktı.

Selam Getirdiler

Aksaray İYİ Parti İl ve İlçe Teşkilatı başkanları, yeni atanan İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı ve Milletvekili Ayhan Erel ile Ankara'ya çıkartma yapan İyi  Partililer Genel Merkez’de sırasıyla Genel Sekreter Uğur Poyraz, Mali İşler Başkanı Ümit Dikbayır, Teşkilat Başkanı Koray Aydın, Türk Dünyası ve Yurt Dışı Türkler Başkanı Yavuz Ağıralioğlu,  Kadın Politikaları Başkanı Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu, Gençlik Politikaları Başkanı Berna Sukas’ı ziyaret etti. Son olarak İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i makamında ziyaret eden İYİ Parti İl Başkanı Özhan Türemiş, Milletvekili Ayhan Erel ve Aksaray İl ve İlçe Teşkilat üyelerinden oluşan heyet hayırlı olsun dileklerini iletti. İYİ Parti Genel Başkanı Akşener’in Aksaray’a sevgi ve selamlarını ilettiği bildirildi.

Birlik Mesajı Verdiler

Ankara dönüşü yoğun bir çalışma içerisine giren İYİ Parti İl Başkanı Özhan Türemiş ve Teşkilatı “Millet bizi çağırıyor” sloganıyla hızlı bir şekilde ilçe ziyaretlerine başladı. Bu ziyaretlerde İYİ Parti Milletvekili Ayhan Erel de eşlik etti.

Pandemi dönemi boyunca sağlık çalışanları ve eczacıları da ziyaret eden İYİ Parti Teşkilatı gösterdiği birlik ve beraberlik ile 2. olağan Kongre’nin ardından kamuoyunda ve basında çıkan İYİ Parti içerisindeki muhalefet sesleri ve İYİ Parti Aksaray İl Teşkilatı’nda gerginlik dedikodularının da asılsız olduğunu yaptıkları yoğun çalışmalarla kanıtladı. Haber: Harun Atalay


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Tarihi Eser Kaçakçıları Yakayı Ele VerdiÖnceki Haber

Tarihi Eser Kaçakçıları Yakayı Ele Verdi

Devam Eden Proje Ve Yatırımlar DeğerlendirildiSonraki Haber

Devam Eden Proje Ve Yatırımlar Değerlend...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar