Kuzeyboru Erkek Voleybol Takımını Destekliyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kuzeyboru Erkek Voleybol Takımını Destekliyor
Kuzeyboru Aksaray Endüstri Meslek Lisesi Erkek Voleybol Takımı’na sponsor oldu.

Aksaray Valiliğinde düzenlenen sponsorluk anlaşmasına Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu ev sahipliği yaparken Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Deniz Dağ, Kuzeyboru Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karaman ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

İmza töreninde bir konuşma yapan Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu “İlimizde başarılı sporculara ve kulüplere, kurum ve kuruluşların sahip çıkmaları gerçekten çok önemli. Bu minvalde Kuzeyboru Yönetim Kurulu Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine ilimizdeki başarılı genç sporculara destek oldukları için ve spora katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu sponsorluk anlaşması hayırlara vesile olsun. Gençlerimizin daha başarılı hedeflere ulaşması için böylesi destekleri çok önemsiyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

“Gençleri Her Koşulda Destekleyeceğiz”

Kuzeyboru Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karaman da yaptığı açıklamada “Bizler bu ilde para kazanıyoruz. Genç yeteneklerimizin her zaman yanında yer alacağımızı bilmenizi isterim. Endüstri Meslek Lisesi Erkek Voleybol Takımı başarılı bir takım. Biz de Kuzeyboru olarak desteklerimizle onların başarılarına bir nebzede olsun katkıda bulunmak istedik. Bizler Kuzeyboru olarak sporu ve sosyal faaliyetleri çok seviyoruz. Birkaç yıldır Endüstri Meslek Lisesi erkek voleybol takımımızı izliyoruz. Hocamız çok başarılı. Takım da öyle. İnşallah el ele 1. Lig Erkek Voleybol takımı çıkartırız. Sayın Vali’mize de çok teşekkür ediyoruz. Sayın Vali’miz bu şehir için gerçekten büyük bir kazanım. Sporu ve sosyal yaşantıyı çok destekliyor. Bizler Kuzeyboru olarak gücümüz yettiğince şehrimizdeki genç yeteneklerimize, sporcularımıza ve sosyal yaşama destek vermeye ilimizin tanıtımına katkıda bulunmaya devam edeceğiz. Valimiz bize desteklerini her alanda hissettiriyor. Kendilerine huzurlarınızda teşekkür ediyoruz” dedi. Haber: Harun Atalay

 


 • 1
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Dikkat! 7 Gün Üst Üste Korona Denetimi!Önceki Haber

Dikkat! 7 Gün Üst Üste Korona Denetimi!

Çadır Çekerken Mandıranın Çatısından DüştüSonraki Haber

Çadır Çekerken Mandıranın Çatısından Düş...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar