Mhp’den Gazetemize Ziyaret

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Mhp’den Gazetemize Ziyaret
10 Ocak çalışan gazeteciler günü münasebetiyle Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray ll Başkanı Mustafa Çölkesen Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Ramazan Kaşlı Anadolu Ekspres Gazetesi’ni ziyaret ederek gazetemiz çalışanları ve İmtiyaz Sahibi Harun Atalay ile hasbihal etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Ramazan Kaşlı “Yoğun bir bütçe görüşmesinden dolayı çok fazla fırsat bulup, ilimizdeki basın mensupları ile bir hasbihal edememiştik. Malumunuz bütçe görüşmelerimiz sona erdi. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle biz de uzun zamandır ziyaret etmediğimiz gazetecilerimizi ziyaret edelim diye düşündük. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü kutluyor, toplumun sesi soluğu olan bizlerin yaptığı icraatları vatandaşa en hızlı bir şekilde ulaştıran siz değerli gazetecilere çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

"Yasal Çalışmaları Bekliyoruz"

Anadolu Ekspres Gazetesi İmtiyaz Sahibi Harun Atalay ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Türkiye Büyük Millet Meclisi çalışmalarında özellikle yerel gazetecilerin sıkıntılarını dile getiren kürsüden konuşan Milletvekilimiz Ramazan Kaşlı’ya meslektaşlarımız adına teşekkür ediyorum. Zor şartlar altında çalışan yerel gazetecilerimiz başta olmak üzere Ulusal medya emekçilerinin de sosyal ve ekonomik durumları aslında hiç de göründüğü gibi değil.

İlaveten bekleyen bir internet gazetecileri yasası var. 2021 yasama yılında inşallah gazetecilerin beklediği kanunlar meclisimizden bir an evvel geçer. Kimler gazeteci, kimler değil netleşir. İşini yapan ve yapmayan veya bu mesleği yozlaştırmaya çalışanlara karşı da yasaların koymuş olduğu kurallar devreye girer hepimiz rahat ederiz. Bilgi kirliliği ve yalan haber konusundan hepimiz mustaribiz. Türkiye Büyük Millet Meclisinden ve milletvekillerimizden bu konu ile ilgili önemli gelişmeler bekliyoruz” diye konuştu. Haber: Dilek Eyüboğlu

 


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Çölkesen , “Takdir Edilmesi Gereken Bir Meslektir Gazetecelik”Önceki Haber

Başkan Çölkesen , “Takdir Edilmesi Gerek...

“Bakan Koca Ayrıntılı Aktarmalı”Sonraki Haber

“Bakan Koca Ayrıntılı Aktarmalı”

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar