Millet İttifakı Bayramlaştı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
CHP Aksaray İl Örgütü, Ramazan Bayramı’nın 2. günü partilileri ile bayramlaşma programı düzenledi. Partililerin yoğun ilgi gösterdiği programa Aksaray'ın il, ilçe, beldelerinden bayramlaşmaya gelen çok sayıda parti mensubu ile CHP’li belediye başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve Aksaraylılar katıldı.

Bayramlaşma programı esnasında İyi Parti Aksaray İl Başkanı Faruk Ağır, Milletvekili Ayhan Erel ve İyi Parti Yönetim Kurulu üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi binasına gelerek bayramlaşma programına katıldı. Samimi bir ortamda bayramlaşan her iki partinin il başkanları, ortak basın açıklaması yaptı.

“Dilerim İlerde Siyasi Bayrama Dönüşür”

CHP İl Başkanı Ali Abbas Ertürk “Partimizin bayramlaşma programına katılan ittifak ortağımız, Aksaray'da ortak çalışmalar yürüttüğümüz İyi Parti İl Başkanı Ömer Faruk Ağır, Milletvekili Ayhan Erel ve İyi Parti heyetine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bugün yaşadığımız bu bayram inşallah ileride ülkemiz için siyasi bir bayram şekline dönüşür. Ülkemizin kurtuluşu, hep birlikte millet ittifakımızın tüm bileşenleri ile gerçekleşecektir. Bu ülkede demokrasiye, kardeşliğe inanan tüm yurttaşlarımız olarak bu kurtuluşu sağlayacağımızı biliyoruz. Bu vesile ile İyi Parti’ye bir kez daha teşekkür ediyorum. Aksaraylı hemşerilerimizin bayramlarını gönülden, yürekten kutluyorum” açıklamasında bulundu.

“El Ele Çalışacağız”

İyi Parti İl Başkanı Faruk Ağır da “Millet İttifakı'nın bileşenleri olarak biz büyük bir aileyiz ve ülkemizi ve Aksaray'ı düşmüş olduğu bu sıkıntılardan hep birlikte kurtaracağız.

Babaların, dedelerin, torunlarına harçlık veremediği, milletçe buruk bir bayram geçirdiğimiz bu bayramda, Millet İttifakı’mızla birlikte Aksaray'da hemşerilerimizin daha güzel, müreffeh günlere kavuşması için el ele çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizler inanıyoruz milletimizin eski bayramları yeniden yaşayacağı, bolluğun bereketin ülkemiz topraklarında hüküm süreceği günler çok yakındır. Bu vesileyle tüm partililerimizin, Millet İttifakı'nın bileşenlerinin ve milletimizin bayramını kutluyorum” ifadelerini kullandı. 

“Güneşli Günler Yakın”

Ziyarette bir konuşma yapan İyi Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, Millet İttifakı'nın birliğine ve beraberliğine dikkat çekerek “Bugün hoşgörünün, karşılıklı dayanışmanın, sevginin kardeşliğin ve birleşmenin doruğa ulaştığı böyle güzel bir günde sizler gibi vatan, millet ve bayrak sevdalısı insanlarla birlikte olmanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti'ni, Türk devletini, Türk milletini hep birlikte huzura, refaha, barışa ve kardeşliğe kavuşturacağız. Bu inançla, bu duygularla hepinizin ayrı ayrı bayramlarının kutluyor, en kalbi duygularımla saygılarımı sunuyorum. Sayın Genel Başkanımızın ifade ettiği gibi güzel günlere çok az bir zaman kaldı. Güzel ve güneşli günler Millet İttifakı için çok yakındır” ifadelerini kullandı. Haber: Harun Atalay


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Yeni Defterdar Kaya Kurşun Göreve BaşladıÖnceki Haber

Yeni Defterdar Kaya Kurşun Göreve Başlad...

Sigaraya Yeni ZamSonraki Haber

Sigaraya Yeni Zam

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar