"PKK'lının Lafıyla TSK Genel Kurmay Başkanı'nı Hapse Attıran Kim?"

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
"PKK'lının Lafıyla TSK Genel Kurmay Başkanı'nı Hapse Attıran Kim?"
"Pkk’lı Şemdin Sakık’ın Tanıklığıyla Türk Ordusunun Komutanını Mahkum Ettirenlerin Ağzına Milliyetçilik Kelimesi Yakışmıyor"

CHP Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk, AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’un CHP’li Milletvekili Ali Mahir Başarır ile ilgili açıklamasına yanıt verdi.

“Partimiz Milletvekili Ali Mahir Başarır’ın açıklamaları sayesinde İktidarın Aksaray’da bir İl Başkanı olduğunu öğrendik” diyen Ertük  “Aksaray’ın sorunları Hasandağı’nın tepesini aşmışken, Aksaraylıya verilen sözler 20 yıldır tutulmazken, hemşerilerimizin sağlığını ilgilendiren sağlık sistemi çökmüşken kafasını kumdan çıkarmayan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, nihayet Aksaray’da iktidarın bir il Başkanı olduğunu 3 yıl sonra da olsa gösterdi, İl Başkanı’nın varlığını bilmek sevindirici fakat Hüseyin Altınsoy yine Aksaray’ın sorunları için çıkmadı meydana. Milliyetçiliği ayaklar altına alıp çiğneyen bir liderin partisinin il Başkanı olarak aklı sıra bizlere milliyetçilik dersi vermek için çıktı” ifadelerini kullandı.

“Katarlılara Peşkeş Çektiniz Hesap Verin”

İl Başkanı Altınsoy’a “Sayın Altınsoy; Cumhuriyet Halk Partisi’nin İl Başkanı’na milliyetçilik dersi vermeye senin ne kapasiten ne kalibren ne tecrüben ne de cesaretin yeter” diyerek seslenen Ertürk “Binlerce yıllık Türk geleneğinde askerimizin başına çuval geçirilirken ağzını açamayıp üstelik dalga geçen bir partinin İl Başkanı olarak, Fetöcü ajanları Türk Ordusu’nun yüz yıllık planlarının gizlendiği kozmik odaya sokan bir partinin İl Başkanı olarak, Bu ülkenin Genelkurmay Başkanı’nı PKK’lı Şemdin Sakık’ın gizli tanıklığıyla mahkum ettiren bir partinin İl Başkanı olarak, bu ülkenin ordu mensuplarından terör örgütü çıkartan bir partinin il Başkanı olarak, Sakın bir daha milliyetçilik kelimesini ağzına alma, konuyu çarpıtarak Sayın Milletvekilimizin açıklamalarını başka yöne çekerek savunma sanayimizin gözbebeği olan tank palet fabrikasını Katarlılara peşkeş çektiğiniz gerçeğini gizleyemezsin. Milliyetçilik devletin kaynaklarını Katar’a peşkeş çekmek değildir, Sayın Altınsoy sana tavsiyem; en iyisi bu topa hiç girme ve kafanı yeniden üç yıldır gizlendiğin kuma gömmeye devam et. Konuyu çarpıtmak yerine yüreğiniz varsa Tank Palet Fabrikasını kaç paraya Katarlılara peşkeş çektiğinizi açıklayınız” sorusunu yöneltti. Haber Merkezi


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
“Siftahsız Esnaf Kira Ödeyemiyor”Önceki Haber

“Siftahsız Esnaf Kira Ödeyemiyor”

Sokağa Çıkma Kısıtlamasından Kimler Muaf Olacak?Sonraki Haber

Sokağa Çıkma Kısıtlamasından Kimler Muaf...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar