“ASTİM SADECE TİCARİ BİR FAALİYET ALANI DEĞİL, BİR YAŞAM ALANI”  

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
“ASTİM SADECE TİCARİ BİR FAALİYET ALANI DEĞİL, BİR YAŞAM ALANI”  
Türkiye'nin örnek sanayi sitelerinden biri olarak gösterilen ASTİM'de başlatılan yeni aile sağlık merkezi inşaatı süratle devam ediyor. 

Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer'in öncülüğünde gerçekleştirilen ASTİM Aile Sağlık Merkezi projesi, sanayi esnafının sağlık sorunlarını gidermek için önemli bir hamle olarak değerlendiriliyor. Proje tamamlandığında, bölgedeki sağlık hizmetleri için çözüm ortaya konmuş olacak. ASTİM Aile Sağlık Merkezi'nin yakın zamanda hizmete girmesiyle birlikte, Aksaray'da yaşayan sanayi çalışanlarına yönelik sağlık hizmetlerinde önemli bir artış ve kalite iyileşmesi bekleniyor.

“Çalışanlarımızın Sağlık ve Refahı Konusunda Öncü Olmayı Hedefliyoruz”

Projeye ilişkin değerlendirmelerde bulunan Başkan Dinçer, “ASTİM’de sadece sanayi ve ticaret alanında değil, çalışanlarımızın sağlık ve refahı konusunda da öncü olmayı hedefliyoruz. Yeni sağlık merkezimiz, bölgedeki sağlık hizmeti eksikliğini gidererek, çalışanlarımızın ve ailelerinin sağlıklı bir yaşam sürmelerine katkı sağlayacak” ifadelerine yer verdi.

“Sanayi Çalışanlarımızın ve Ailelerinin Sağlık Yaşam Sürmelerine Katkı Sağlamayı Amaçlıyoruz”

Önemli bir eksiği gidereceklerini ifade eden Başkan Dinçer, “Aksaray ASTİM'de yapımı devam eden yeni aile sağlık merkeziyle, bölgedeki önemli bir eksikliği gidermiş olacağız. Sanayi çalışanlarımızın sağlık hizmetlerine erişimini kolaylaştırarak, onların ve ailelerinin sağlıklı bir yaşam sürmelerine katkı sağlamayı amaçlıyoruz. ASTİM sadece ekonomik ve ticari bir faaliyet alanı değil, binlerce insanı içinde barındıran bir yaşam alanı bu minvalde toplum sağlığına da önem veriyoruz. Yeni sağlık merkezimiz, Aksaray'ın sağlık altyapısına önemli bir katkı sağlayacak ve bölgede yaşayan vatandaşlarımızın sağlık ihtiyaçlarını karşılamak için modern ve kaliteli bir ortam sunacak” sözlerini kullandı. Haber Bülteni


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ASÜ’DE 2024 YILI MEZUNİYET TÖRENLERİ TAMAMLANDIÖnceki Haber

ASÜ’DE 2024 YILI MEZUNİYET TÖRENLERİ TAM...

AKSU VE KAR AİLESİNİN MUTLU GÜNÜSonraki Haber

AKSU VE KAR AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar